Кик бокс клуб “Ниш” најбољи у Србији

На Првенству Србије у К-1 дисциплини, одржаном у Лесковцу 21. новембра ове године, Кик бокс клуб “Ниш” освојио је прво место у збирном пласману као и пехар за најбољи клуб у конкуренцији јуниора.

Првенство Србије одржано је у озбиљној конкуренцији од чак 35 клубова.

Златне медаље на првенству припале су Неди Бркић, Наталији Глигић, Наталији Савић и Симеону Пауновићу.

КБК “Ниш” је овим такмичењем завршио шампионски такмичарску сезону у кик боксу на државним такмичењима у 2020. години и у збирном пласману заузео екипно 1. место.

Преостало такмичење до краја године биће Међународни турнир “5. Balkans Best Fighters”, који ће се одржати у Нишу од 4 – 6. децембра 2020. године, уз учешче великог броја такмичара, а осим из Србије такмичиће се и кик боксери из Молдавије, Русије, Бугарске, Мађарске, Босне и Херцеговине, Црне Горе, Северне Македоније и Хрватске.

Организатор турнира је Кик бокс клуб “Ниш”, који брани шампионску титулу из предходих година.