Успешан почетак нове сезоне сврљишких каратиста

Каратисти крате клуба „Дервен“ су започели нову сезону на најбољи могући начин, освојивши 7 медаља.

У суботу, 7. октобра, у Крушевцу је одржан први квалификациони турнир ЈКА Шотокан федерације. У конкуренцији од преко 200 такмичара, чланова клубова из целе Србије за медаље су се изборили сврљишки такмичари Наталија Ђорђевић, Алекса Лазаревић и Нина Стојановић, који су освојили 1. место и златне медаље, 2. место и сребрне медаље освојили су Даница Лазаревић и Вељко Ђорђевић, док је бронзану медаљу освојила Андријана Алексић.

Сврљишке каратисте очекује други квалификациони турнир и екипно превенство Србије у Каргујевцу већ 29. октобра ове године, а до тада их очекују бројни тренинзи и напоран рад.

Be the first to comment on "Успешан почетак нове сезоне сврљишких каратиста"